Субота, 20.04.2024, 04:13

Головна » 2017 » Червень » 12 » Керівництво Управління ДСНС в області привітало представників ЗМІ з Днем журналіста

9 червня в У ДСНС України у Кіровоградській області відбулися урочисті заходи з нагоди Дня журналіста. Від імені керівництва та усього колективу Управління з професійним святом представників мас-медіа Кіровоградської області привітав заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту Максим Крутінь.

Зокрема він зазначив, що працівники Служби порятунку, без перебільшення, вважають журналістів надійними помічниками, тому що своїм високим професіоналізмом представники ЗМІ роблять важливий внесок у справу порятунку людей, попередження пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Максим Крутінь подякував гостям за те, що пов’язали життя з журналістикою, та від імені керівництва побажав  збільшення читацької і глядацької аудиторії, приємних новин  та зазначив,  що рятувальники
 завжди готові до співпраці заради безпеки людей.      12

Грамотами Управління ДСНС цього дня нагороджувалися працівники  обласних та центральних засобів масової інформації, а також Знам’янчани, головний редактор  газети «Знам’янські вісті» Надія Коленченко, газета «Сільське життя» редактор Катерина Матко, відповідальний за напрямок пропаганди та агітації Знам’янського МРВ У ДСНС  в області Юрій Шмалько.

Знам’янський МРВ Управління ДСНС України
                                                                                у Кіровоградській області

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 841 | Додав: Moderator1 | Рейтинг: 5.0/2