Середа, 24.04.2024, 11:42

Головна » 2015 » Березень » 3 » ХХ Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах " Провесінь
ХХ Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах " Провесінь

У п’ятницю, 27 лютого, в Кіровограді розпочав свою роботу ХХ Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах " Провесінь .

Мистецький форум  є  представницьким.   У   ювілейному конкурсі   взяли участь понад  400 бандуристів, цимбалістів, сопілкарів, гітаристів, баяністів, акордеоністів, домристів, балалаєчників з 20 областей України. Вік учасників від 8 до 20 років, вони представляють музичні школи та музичні училища, де проходять навчання. Традиційно, журі очолюють професори національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, народні та заслужені артисти України Євгенія Черказова, Людмила Федорова, Юрій Алексік, Микола Бєлоконєв, Микола Михайленко, Владислава Білоус, Віталій Заєць.

Конкурсні  прослуховування відбувалися 28 лютого 2015 року, в яких прийняли участь і представники нашого міста, вихованці Знам’янської  дитячої музичної школи ім. М.В. Лисенка. За результатами     змагань переможцями  стали:   ІI місце -  Сімакова  Єлисавета (баян), викладач Шеремет С.М., ІII   місце - Амброс Всеволод (акордеон), викладач Шамаль Г.В..

Щиро  вітаємо учнів та викладачів з перемогою та бажаємо подальших успіхів у вдосконаленні професійної майстерності!

Категорія: Новини культури | Переглядів: 985 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0