Четвер, 18.04.2024, 14:28

Головна » 2011 » Жовтень » 24 » ХХІІ конференція міської організації Партії регіонів у місті Знам'янка
ХХІІ конференція міської організації Партії регіонів у місті Знам'янка

12         22 жовтня  відбулась ХХІІ  конференція Знам’янської міської організації Партії регіонів. У роботі конференції взяли участь міський голова І.Крижановський, депутати обласної ради В. Джулай, С. Кліпацький, С. Філіпенко – голова селищної ради, 37 делегатів та 81 запрошених (всього – 118 чоловік).

12 Ряди міської організації Партії регіонів постійно поповнюються. На початку конференції однопартійці радо привітали та вручили квитки 3-ом шанованим людям міста. На порядку денному були розглянуті такі питання: «Про роботу депутатів від міської організації Партії регіонів у Знам’янській міській раді», «Про обрання делегатів на ХХІІІ конференцію Кіровоградської обласної організації Партії регіонів» та звіт голови міської організації "Партії регіонів" А.Тесленко, який зазначив:"… Обіцянки, які були дані рік тому, не залишились порожніми словами. Роботи було, є і буде – чимало. Вжиті заходи по оптимізації всіх галузевих структур міста здійснювались лише на благо. Серед великого об’єму роботи особливу увагу заслуговує Комплексна програма реконструкції зовнішнього освітлення м. Знам’янка на 2011 – 2015 р.р., Міська програма по поводженню з твердими побутовими відходами у м. Знам’янка на 2009 – 2013 р.р., без уваги депутатського корпусу не залишились проблеми щодо стану виконання заходів розвитку ЖКГ м. Знам’янка, галузі освіти та культури. Щодо роботи депутатського корпусу, було створено 6 постійних комісій, голови яких є депутатами фракції Партії регіонів. За кожним із них наполеглива праця по відновленню освітлення міста, грейдеруванню та ремонту доріг, ліквідації сміттєзвалищ, придбанню нових сміттєвих контейнерів, капітальному ремонту каналізаційних мереж, ліфтів, покрівлі житлових будинків. Нехай це зроблено не по всьому місту, проте ми зрушили з мертвої точку, на якій гальмували не один десяток років".
Слова подяки звучали депутатам: О. Антоненко, Л. Суслову, І. Качанову В. Сиромятнікову, В. Мамалату, С. Постиці, Е. Ільченко, С. Бойко, А. Калюжному, Н. Коржу, Н. Колєнченко, Р. Іванову, О. Ковбасюку, Л. Маковію та іншим депутати від фракції Партії регіонів.
Роботу міської організації Партії регіонів визнано задовільною та обрано 33 делегата на ХХІІІ конференцію Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 751 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0