П`ятниця, 19.04.2024, 10:00

Головна » 2012 » Січень » 24 » Храмове свято
Храмове свято

25 січня 2012 року Українська Православна Церква Святої мучениці Тетяни святкуватиме храмове свято.
Міський голова І.Крижановський від імені Знам'янської міської ради та її виконавчого комітету вітає настоятеля  о.Володимира та прихожан церкви святої мучениці Тетяни з храмовим святом.
"Надзвичайно важливою є Ваша щоденна турбота про відродження духовності та моралі людини, про збереження природних традицій вірувань наших дідів, прадідів, про міцність духовних основ людини.
Тож нехай Господь благословляє Вас і дарує любов, радість, мир та злагоду на довгі літа.
Нехай Бог силою Свого Духа помножить у Вас віру і любов, терпеливість і милосердя.
Хай свята Божа Мудрість завжди буде з Вами, нехай супроводжує Вас сила Духа Святого.
Здоров’я душі і тіла, миру, любові, добра і багато Благодаті бажаю всім на довгі і щасливі роки життя!"

З повагою
міський голова                                                                                     І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 654 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0