15:17 Храмове свято | |
![]() 25 січня релігійна громада (парафії) Святої мучениці Тетяни Олександрійської єпархії Української Православної Церкви святкувала Храмове свято. Божественну літургію на честь престольного свята відслужили секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько, настоятель храму о. Андрій (Подлєсний), духовенство Знам'янського благочиння. У святковому богослужінні взяли участь: міський голова Крижановський І.Б., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міськвиконкому Загородня В.Г. Міський голова привітав настоятеля та прихожан церкви Святої мучениці Тетяни зі святом. «Хай це ве ![]() Секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько привітав усіх парафіян та гостей храму зі святом, побажав місту процвітання та добробуту. У храмі постійно перебуватиме святиня – рукописна Ікона Святої мучениці Тетяни з частинкою мощів. | |
|