Вівторок, 30.04.2024, 13:30

Головна » 2014 » Січень » 25 » Храмове свято
Храмове свято
    25 січня релігійна громада (парафії) Святої мучениці Тетяни Олександрійської єпархії Української Православної Церкви святкувала Храмове свято.
    Божественну літургію на честь престольного свята відслужили секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько, настоятель храму о. Андрій (Подлєсний), духовенство Знам'янського благочиння.

У святковому богослужінні взяли участь: міський голова Крижановський І.Б., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міськвиконкому Загородня В.Г.
   Міський голова привітав настоятеля  та прихожан церкви Святої мучениці Тетяни зі святом.
    «Хай це ве
12личне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії, віри і любові! Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях! Хай слово Боже надасть усім Вам наснаги на добрії і благії діла в Ім’я Господа і на благо України !», - сказав Ігор Борисович.
    Секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько привітав усіх парафіян та гостей храму зі святом, побажав місту процвітання та добробуту.
   У храмі постійно перебуватиме святиня – рукописна Ікона Святої мучениці Тетяни з частинкою мощів.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 985 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1