Четвер, 02.05.2024, 00:36

Головна » 2014 » Жовтень » 9 » Храмове свято
Храмове свято

Осінь по-особливому святкова пора для жителів міста, адже 8 жовтня -  день пам’яті святого Преподобного Сергія Радонезького - храмове свято релігійної громади Преподобного Сергія Радонезького Олександрійської єпархії УПЦ.

Тому не дивно, що в день пам’яті святого Преподобного Сергія Радонезького,  храм був вщент наповнений людьми.

Святкову Божественну Літургію очолив Преосвященніший єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп, у співслужінні з настоятелем храму благочинним Знам’янського округу о.Василем (Мазурком) та духовенством Знам'янського благочиння.

Радість свята разом із парафіянами розділили міський голова Крижановський І.Б. та керуюча справами Знам’янського міськвиконкому Меренкова Л.І.

Ігор Борисович подякував єпископу за тісну співпрацю релігійних організацій з міськвиконкомом, допомогу міськвиконкому у проведенні благодійних заходів.

Всі, хто завітав того дня до храму Преподобного Сергія Радонезького, отримали благословення єпископа Боголєпа.

Багаторазове многоліття звучало у храмі і відгукувалось радістю у душах усіх присутніх.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 886 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2