13:13 Храмове свято | |
![]() Осінь по-особливому святкова пора для жителів міста, адже 8 жовтня - день пам’яті святого Преподобного Сергія Радонезького - храмове свято релігійної громади Преподобного Сергія Радонезького Олександрійської єпархії УПЦ. Тому не дивно, що в день пам’яті святого Преподобного Сергія Радонезького, храм був вщент наповнений людьми. Святкову Божественну Літургію очолив Преосвященніший єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп, у співслужінні з настоятелем храму благочинним Знам’янського округу о.Василем (Мазурком) та духовенством Знам'янського благочиння. ![]() Радість свята разом із парафіянами розділили міський голова Крижановський І.Б. та керуюча справами Знам’янського міськвиконкому Меренкова Л.І. Ігор Борисович подякував єпископу за тісну співпрацю релігійних організацій з міськвиконкомом, допомогу міськвиконкому у проведенні благодійних заходів. Всі, хто завітав того дня до храму Преподобного Сергія Радонезького, отримали благословення єпископа Боголєпа. Багаторазове многоліття звучало у храмі і відгукувалось радістю у душах усіх присутніх. | |
|