Субота, 20.04.2024, 09:04

Головна » 2015 » Жовтень » 8 » Храмове свято
Храмове свято
Парафія преподобного Сергія Радонезького Олександрійської єпархії Української Православної Церкви міста Знам’янки відсвяткувала Храмове свято. У святковому богослужінні взяли участь: міський голова Крижановський І.Б., в.о. першого заступника міського голови – начальник фінансового управління Іваськів Т.А., керуюча справами міськвиконкому Меренкова Л.І., селищний голова смт. Знам’янка Друга Філіпенко С.І., депутатКіровоградської обласної ради Кліпацький С.В. та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міськвиконкому Загородня В.Г.

Божественну літургію відслужили Преосвященніший єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп, духовенство Знам'янського благочиння. Владика Боголєп освятив храм, привітав усіх парафіян та гостей храму зі святом, подякував міському голові Крижановському І.Б. за співпрацю. До привітань долучилися міський голова Крижановський І.Б., настоятель  храму Преподобного Сергія Радонезького, благочинний Знам’янського округу о. Василь (Мазурок).

>Ігор Борисович подякував єпископу за тісну співпрацю релігійних організацій міста з міськвиконкомом, допомогу міськвиконкому у проведенні благодійних заходів.

Всі, хто завітав того дня до храму, отримали благословення єпископа Боголєпа, а по завершенню молебню відбулася святкова трапеза.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 975 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.3/11