15:06 Храмове свято на честь ікони Богородиці "Знамення" Олександрійської єпархії Української Православної Церкви смт. Знам’янка Друга | |
![]() Божественну літургію відслужили правлячий архієрей Олександрійської та Світловодської єпархії Владика Антоній, духовенство Знам'янського благочиння. Після Божественної літургії Владика Антоній привітав усіх парафіян та гостей храму зі святом. До привітань долучилися міський голова Крижановський І.Б., настоятель релігійної громади о.Віктор (Кравець). Міський голова І.Крижановський від імені Знам'янської міської ради та її виконавчого комітету привітав настоятеля та прихожан з храмовим святом. "Надзвичайно важливою є Ваша щоденна турбота про відродження духовності та моралі людини, про збереження природних традицій вірувань наших дідів, прадідів, про міцність духовних основ людини. ![]() Для усіх прихожан був організований святковий обід. | |
|