П`ятниця, 26.04.2024, 09:31

Головна » 2017 » Липень » 3 » Киньте все - гармошка грає!
Киньте все - гармошка грає!
  1 липня о 16 годині біля міського Палацу культури відбулася музична програма "Киньте все - гармошка грає".

У програмі взяли участь багато відомих гармоністів Знам'янки, Кропивницького, Новоукраїнки, Києва, Кременчука та Долинської, а пройшов цей захід за підтримки міського голови С.І.Філіпенка.

Гармошка улюблений інструмент для багатьох українців,тому і глядача було багато. Звучали пісні народні і сучасні, навіть авторські і під гітару.  Слово та можливість для виступу надавалась кожному бажаючому.  Атмосфера була дуже позитивна і весела. Учасники програми отримали задоволення від спілкування, а глядач від прекрасного настрою який був заданий гармоністами.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1109 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.0/2