15:26 Книги ключ до знань | |
![]() Нещодавно до міської бібліотеки № 1 завітали учні 5-Б класу ЗОШ № 4 з вчителем Лядським С.В. Завідуюча бібліотеки Коряк М.Г., в першу чергу, провела гостям екскурсію по бібліотеці, ознайомила учнів з розташуванням книг і каталогів. Цікаво пройшов бібліотечний урок «Книги ключ до знань», в ході якого діти дізналися із чого виготовлявся папір і яка технологія написання була застосована спочатку, а лише потім вже про друковані книги. ![]() На запитання ведучої, що важливіше на вашу думку комп’ютер, чи книга, то поміркувавши учні, віддали перевагу книзі, тому що вся інформація в Інтернеті почерпнута із книг і більш надійніша. Крім того , в ході зустрічі, діти були ознайомлені з пам’яткою читача | |
|