22:03 Книжкова виставка продаж | |
![]() Книжкова виставка завітала до нас на запрошення Знам’янської міської ради, за підтримки приватного підприємця Кардаша О.І. Олег Іванович Кардаш сказав, що він і надалі запрошуватиме на міські заходи різноманітні книжкові ярмарки, а також планує залучати Знам’янчан на такі заходи з метою купівлі-продажу та обміну книжками. Можливо, таким чином ми зможемо привернути увагу до читання, та пригадати що: «Книга – кращий подарунок».
| |
|