П`ятниця, 29.03.2024, 00:14

Головна » 2011 » Квітень » 15 » Конференція міської Спілки підприємців
Конференція міської Спілки підприємців
12        Відбулася конференція міської Спілки підприємців, у роботі якої взяли участь міський голова Крижановський І.Б., перший заступник міського голови Джулай В.О., директор регіонального фонду підтримки підприємництва в Кіровоградській області Куликов М.А., голова Знам’янської Другої селищної ради Філіпенко С.І. Голова Спілки Кліпацький С.В. проінформував про роботу Спілки за період з 17 квітня 2008 року по 15 квітня 2011 року. Роботу громадської організації визнано задовільною. Головою Спілки обрано депутата Кіровоградської обласної ради Кліпацького Сергія Вікторовича. Перший заступник міського голови Джулай В.О. розповів про співпрацю міської влади із Спілкою, про ситуацію з бюджетом міста, зосередив увагу підприємців на питаннях, які необхідно вирішувати підприємцям міста спільно з міською владою. Запропонував членам Спілки надавати пропозиції, над вирішенням яких можна було спільно працювати..:

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 782 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0