Неділя, 05.05.2024, 13:10

Головна » 2011 » Вересень » 21 » Конференція залізничників
Конференція залізничників
12        Міський голова Крижановський І.Б. взяв участь у роботі конференції Знам’янської міської організації ветеранів війни та праці залізничного транспорту, на якій розглядалося болюче як для залізничників, так і для всіх знам’янчан, питання про реформування залізничного транспорту «Славным традициям – жить». Міський голова проінформував учасників конференції про заходи, які вживаються міською владою, головою Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Ларіним, народним депутатом України О.Єдіним про недопущення скорочення робочих місць на підприємствах залізничного транспорту міста внаслідок їх реорганізації та зменшення у зв’язку з цим надходжень до міського бюджету. Пояснив, що підпорядкованість підприємств Шевченківській дирекції не потягне за собою зменшення надходжень до міського бюджету, постільки законодавством передбачено з 1 січня 2012 року усі податки залишатимуться в місті. У виступах Блюма В.Г. – голови Знам’янської міської організації ветеранів війни та праці залізничного транспорту, Бондаренка О.Д. – голови Знам’янської територіальної профспілкової організації залізничників і транспортних будівельників Всеукраїнської профспілки працівників залізничників і транспортних будівельників, Ягубця В.В. – заступника голови громадської організації звучало хвилювання за долю залізничників, за їх сім’ї, тому що у місті не розвинута інша інфраструктура, окрім залізничної, хвилювання за подальший розвиток як Знам’янського відділу Одеської залізниці, так і в цілому міста залізничників. Адже місто Знам’янка – місто залізничників – наголошували виступаючі, завжди славилося своїми традиціями.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 753 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0