П`ятниця, 26.04.2024, 10:56

Головна » 2015 » Травень » 15 » Консультації щодо добровільного об’єднання громад продовжуються
Консультації щодо добровільного об’єднання громад продовжуються
   Співголова Робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану Знам’янської міської об’єднаної територіальної громади - секретар Знам’янської міської ради Надія Анатоліївна Адамович, секретар Робочої групи – начальник відділу по обслуговуванню ради Знам’янської міської ради Наталія Василівна Брунцвік зустрілися із головою Знам’янської Другої селищної ради Сергієм Івановичем Філіпенком, секретарем ради Іриною Анатоліївною Сєдовою, працівниками виконавчого комітету селища.
12Під час консультацій, учасники обговорили перспективи реалізації основних вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», зупинилися на актуальних питаннях функціонування різних сфер діяльності селищної ради, що можуть виникнути, після проведення адміністративно-територіальної реформи.
  Учасниками зустрічі було висловлено думку щодо необхідності внесення змін до податкового законодавства до моменту об’єднання громад, а саме: забезпечення спрямування податків не за місцем розташування головного офісу, а за місцем проживання працівників підприємства, закладу тощо.      Звернули увагу присутні і на не визначеність структури місцевого самоврядування після адміністративної реформи, яке уповільнює прийняття рішення щодо об’єднання, а ліквідація селищної ради, на думку її представників, може створити проблеми для її мешканців під час вирішення питань, які сьогодні вирішуються на місці.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 860 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 4.4/7