Субота, 27.04.2024, 03:56

Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання інформує
Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання інформує
В залі засідань  міськвиконкому відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Координаційна рада проходила під головуванням першого заступника міського голови Загородньої Валентини Григорівни. Серед присутніх на засіданні були члени персонального складу Координаційної Ради:  М.Нікітін – заступник голови Координаційної ради, начальник УМА та ЖКГ, в.о. голови міської Спілки ветеранів АТО;  Т.Попова  - секретар Координаційної ради, головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради; В.Колебіденко – директор Знам’янського товариства сприяння обороні  України, (далі-ТСОУ) керівник Центру національно-патріотичного виховання молоді «Патріот»; А.Головченко – старший інспектор з питань оборони та мобілізаційної роботи;  А.Хандусенко  -  учитель предмета «Захист Вітчизни» НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 - гімназія», координатор міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»); Н.Солонько – директор Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка; В.Міркевич – представник засобів масової інформації, газета «Знам’янські вісті».

Основні питання, які обговорювалися на засіданні стосувалися виконання заходів відповідного напрямку  в навчальних закладах міста, рівень досягнень у виконанні поставлених завдань та перспективи розвитку  в даному напрямку.

Головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Миколаївна Попова поінформувала присутніх про реалізацію заходів з питання національно-патріотичного виховання за ІІ та ІІІ квартал закладами освіти міста та запропонувала зупинитися на одному із найважливіших питань  - результати проведення  у 2016/2017 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Розглянувши проблеми в організації, забезпеченні   та проведенні військово-патріотичної  Гри, про які докладно доповів Хандусенко А.Г. - координатор міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присутні вирішили сприяти подальшому стимулюванню творчого розвитку молоді міста та підтримувати молодіжні ініціативи, спрямовані на утвердження та пропагування національно-культурних цінностей шляхом залучення до участі в заході. Андрій Григорович зазначив, що обов’язковою складовою високої результативності та отримання найвищих результатів залишається питання матеріально-технічного забезпечення команди-учасниці обласних змагань.

В ході засідання було заслухано інформацію директора МСТК ТСО України В.Колебіденка, який доповів присутнім про результати співпраці товариства  із закладами освіти міста, продемонстрував у відеопрезентації ряд проведених заходів та наочні здобутки (кубок, медалі, грамоти), акцентуючи увагу на необхідності продовження активної співпраці та розширенні можливостей проведення гурткової роботи на базі Товариства з метою відпрацювання практичних навичок, передбачених програмою гуртків військово-патріотичного напрямку закладів освіти міста. Володимир Олександрович подякував за фінансову підтримку міській владі та висловив сподівання про подальшу співпрацю  в напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста.

Заключним акордом засідання стала презентація досвіду з питання національно-патріотичного виховання учнівської молоді Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка.

Директор закладу Н.Солонько презентувала присутнім інформаційний буклет щодо  напрацювань закладу в даному напрямку, а  педагогом-організатором  запропоновано коментований відеоряд, створений ученицею закладу про колишнього учня, випускника, вчителя історії, справжнього патріота рідної землі,  загиблого в зоні АТО Голікова Віктора Анатолійовича.

До протоколу рішення внесено пропозиції присутніх членів Координаційної ради та доведено до відома план роботи наступного засідання, запланованого на грудень місяць 2018 року.

Секретар Координаційної ради,
головний спеціаліст відділу освіти