16 листопада  2017 року вприміщенні спортивної залі НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія» відбувся ІІ етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» серед команд шкіл міста.
стрибків у довжину з місця;
човникового бігу;
стрибків зі скакалкою (дівчата);
                                                   •    перетягування канату (юнаки).
Хотілося б відзначити, що цього року команди усіх шкіл добре підготувалися до змагань.
Перемогу у змаганнях здобула команда ЗШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка, ІІ- місце посіла команда  ЗШ І-ІІІ ступенів №4 та почесне ІІІ місце здобула команда НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія».
 Далі місця розподілилися наступним чином:
IV місце  - ЗШ І-ІІІ ступенів №6,
V місце - НВК ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей;
VI місце - ЗШ І-ІІІ ступенів № 7.
По завершенню спортивного заходу відбулось нагород-ження переможців та призерів змагань головним спеціаліс-том відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради Т.Поповою.
Тетяна Миколаївна привітали всіх присутніх з проведенням чудового спортивного заходу та закликала школярів активно долучатись до занять фізичною культурою та
спортом.
Найкращі результати в окремих видах змагань здобули:
човниковий біг - НВК «Знам’янська загальноосвітня  школа І-ІІІ ст. №3-гімназія»
перетягування канату -  ЗШ І-ІІІ ступенів №6;
стрибки у довжину з місця - ЗШ І-ІІІ ступенів №4;
та стрибки зі скакалкою  - ЗШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка.

Головний спеціаліст
відділу освіти Т.Попова
та секретар змагань,
вчитель фізичної культури
Крисін Ігор Олегович.
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 867 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.0/2

Кировоград: новости и сайты