12:52 «Козацькому роду нема переводу» | |
![]() В усіх закладах освіти протягом 12-15 жовтня 2015 року проведено комплекс заходів військово-патріотичного спрямування до Дня захисника України, Свята Покрови та Дня Українського козацтва. Міський краєзнавчий музей вкотре гостинно відкрив свої двері для учнів, де вони поринули у світ захоплюючих історій про козацтво, Холодноярську республіку, перегорнули сторінки Другої світової війни, а також з сумом в очах та щемом у серці слухали розповіді про воїнів-земляків, учасників АТО. Мужність, честь, сила, відвага були притаманні українським воїнам різних часів. «Козацькому роду нема переводу» - під таким гаслом до Дня українського козацтва 13 жовтня пройшли спортивно-інтелектуальні змагання в ЗНЗ під час якого учні мали змогу проявити свою ерудицію, кмітливість, і спритність. Героїчна традиція Запорізької Січі і сьогодні з нами, вона живить національну ідею і допомагає будувати достойне життя сучасної України. В рамках виконання учбової програми предмету «Захист Вітчизни», та з метою формування військових вмінь учнів, у Знам'янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 було проведено свято «Виховуємо патріотів». Учасники військово-патріотичного гуртка «Сокіл» ![]() У ЗШ І-ІІІ ступенів №3 були ![]() | |
|