09:28 Кожній дитині - родинне тепло | |
![]() На цьому тижні ще одна сім’я знам’янчан прийняла на виховання 3-ьох малолітніх дітей, які свого часу були влаштовані до комунального закладу «Кіровоградський обласний Будинок дитини». З метою надання допомоги в адаптації дітей в родині новостворену сім’ю опікуна Сорокіної відвідали працівники служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. ![]() Прийомна сім’я Ступових Є.А. та Ю.С. функціонує в місті майже рік. У сім’ї виховується троє братиків,позбавлених батьківської опіки. Дітей в сім’ю влаштовано з комунального закладу "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами» Кіровоградської обласної ради. Днями відбулася чергова зустріч соціальних служб з прийомними батьками по вирішенню нагальних проблем в сім’ї. Перед кожною місцевою владою, кожним органом опіки й піклування Президент України В.Янукович ставить три чіткі завдання:максимально підтримати сім’ю, яка потрапила у скрутну ситуацію, надаючи батькам якісні соціальні послуги для попередження вилучення дитини з сім’ї, недопущення позбавлення батьківських прав, збереження родини; якщо не вдалось зберегти біологічних батьків для дитини – захистити дитину, взяти її під опіку держави шляхом надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування; виконати свій обов’язок по влаштуванню кожної дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, в нову сім’ю (усиновлення, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, опіка). Над цими завданнями продовжують працювати соціальні служби міста. | |
|