07:56 Краєзнавчий вело-похід | |
![]() Відділом культури і туризму Знамянського міськвиконкому, в рамках відзначення дня Незалежності України, організований краєзнавчий вело-похід. В сучасному світі ми часто мріємо про іноземні курорти та далекі незвідані дороги. Представники відділу культури і туризму та міського Палацу культури переконалися, що мандри рідною місцевістю приносять не аби яке естетичне задоволення, не кажучи вже про духовну складову подорожі. ![]()
Учасники відвідали таємничі береги Чорного озера, скуштували козацький куліш в зеленій садибі с. Цибулеве та підкорили мальовничі стежки та високі кручі нашого степового краю. Досить складний маршрут подолали: Кравцова Лілія, Роздобудько Олександр, Микитіна Валерія, Безребра Надія, Кондратюк Володимир. | |
|