Субота, 27.04.2024, 03:38

Головна » 2011 » Жовтень » 25 » Квартирний облік в єдиний державний реєстр
Квартирний облік в єдиний державний реєстр

12          Яким нормативно - правовим актом передбачено введення єдиного державного реєстру громадян, які перебувають на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов?
Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 року №238 «Про єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» затверджено Порядок ведення єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Даною постановою КМУ доповнено Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджені постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р., наступним змістом:
- Інформація про громадян, взятих на квартирний облік, та зміни до неї в установленому законодавством порядку вносяться до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Які терміни встановлені для формування єдиного державного реєстру?

Пунктом 4 названої постанови КМУ передбачено завершення формування єдиного державного реєстру до 1 січня 2012 року.

На якій стадії на даний час знаходиться реєстр у міськвиконкомі?

Як повідомляє начальник юридичного відділу виконавчого комітету Знам'янської міської ради Ю.Данильченко, що юридичним відділом міськвиконкому на даний час завершується робота щодо формування єдиного державного реєстру осіб які перебувають на квартирному обліку міськвиконкому.
Але до цього часу не всі громадяни які перебувають на квартирному обліку надали паспортні дані до квартирних справ.
А тому, користуючись такою нагодою, просимо жителів міста які перебувають на квартирному обліку подати до юридичного відділу паспортні дані.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1521 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0