П`ятниця, 29.03.2024, 16:21

Головна » 2011 » Червень » 14 » Ліквідувати стихійну торгівлю
Ліквідувати стихійну торгівлю
12              Під головуванням міського голови І.Крижановського проведено нараду щодо ліквідації стихійної торгівлі біля будинку №2 по вул. Привокзальній. У нараді взяли участь: М.Терновий – керівник п/п «Фенікс»; З.Попик – представник ринку «Залізничний»; В.Пшеничний – головний санітарний лікар Знам’янської районної СЕС; В.Баранов – лікар управління ветеринарної медицини; Ю.Коваленко – заступник начальника міського відділу міліції та інші. Після обговорення даного питання було прийнято рішення.
12               Зокрема, з метою припинення стихійної торгівлі біля даного будинку необхідно залучити до проведення комплексних перевірок всі відповідні підрозділи - ветслужбу, міський відділ міліції, засоби масової інформації, райСЕС, управління економіки та власності міськвиконкому із запрошенням депутатів міської ради депутатів і всім разом докласти усіх зусиль для того, щоб ліквідувати стихійну торгівлю в місті.
12              Результати рейдів - перевірок висвітлювати в засобах масової інформації.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 671 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0