П`ятниця, 03.05.2024, 09:41

Головна » 2013 » Серпень » 21 » Мережа соціальних аптек м. Знам`янка
Мережа соціальних аптек м. Знам`янка

З метою дотримання умов Меморандуму про співробітництво з суб’єктами господарювання, що здійснюють реалізацію лікарських засобів розпорядженням міського голови створено міську комісію по обстеженню аптечної мережі з питань дотримання положень Меморандуму про співробітництво між обласною державною адміністрацією та суб`єктами господарювання, що здійснюють реалізацію лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Комісією перевірено три найпоширеніші в аптечній мережі міста суб`єкти господарювання, що здійснюють реалізацію лікарських засобів та виробів медичного призначення ТОВ "Фалбі - Кривий Ріг", ТОВ "Цілительниця" та Знам`янська філія "Центральної районної аптеки № 24 ПАТ "Ліки Кіровоградщини". За даними проведеного моніторингу цін на ринку лікарських засобів та виробів медичного призначення міста встановлено, що середня націнка на фармацевтичну продукцію в аптечних закладах міста сягає від 10% до 40 %.

Націнка на медикаменти, ціни на які регулюються Державою, сягає до 15%. Крім того в суб`єктів, що були охоплені перевіркою діє система пільгових скидок для малозабезпеченої верстви населення та власників дисконтних карт.

Перелік аптек

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 784 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0