Субота, 04.05.2024, 03:17

Головна » 2013 » Листопад » 11 » Методичні навчання фахівців із соціальної роботи
Методичні навчання фахівців із соціальної роботи

Одним з напрямів соціальних ініціатив Президента України В. Януковича , які ставляться перед органами виконавчої влади, є підвищення якості життя для сімей з дітьми та доступність соціальної допомоги ля населення , незалежно від місця проживання.

В нашій державі соціальний захист населення реалізується за основними напрямками: надання соціальної допомоги, пільг та гарантій, соціальних послуг.

Тож, саме з метою створення умов для всебічного охоплення соціальними послугами найуразливіших верств населення та покращення якості їх надання , проведено чергове консультативне заняття для фахівців із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До його проведення була залучена начальник відділу прийому громадян та прийняття рішень управління соціального захисту населення Лень Л.П.

Піднімалися питання видів соціальних допомог, умов їх надання, державних соціальних стандартів та гарантій у 2013 році . Фахівці отримали відповіді також на інші питання, які виникають в процесі роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 866 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0