Середа, 03.07.2024, 16:26

Головна » 2012 » Квітень » 20 » Ми - за чисте довкілля!
Ми - за чисте довкілля!

12         Учнівський та педагогічний колектив ЗШ I-IIIст. № 7 є активними учасниками
Всеукраїнської акції «За чисте довкілля!». Адже, наше сучасне життя характеризується гострою екологічною кризою. Саме в цих умовах набувають особливого значення екологічне виховання, формування екологічного світогляду і культура залучення учнів до суспільно-корисної діяльності.
Так, учнями школи було наведено лад на пришкільній території, висаджено каштанову алею. Учасниками волонтерського загону «Милосердя» було прибрано подвір’я одинокого громадянина похилого віку Семенкова О.А. по вул. 1 Травня, 77: прибрано листя, вирублено кущі, побілено дерева.
Учні старших класів навели лад біля селищного кладовища та на вулиці Миру, якою поминальними днями будуть йти наші Знам’янчани.
Активом учнівського самоврядування наведено лад на селищному сміттєзвалищі біля залізничної зупинки Знам’янка – Друга. Учні позгрібали сміття та висадили дерева.
Тільки спільними зусиллями всієї громади ми зможемо зробити наше місто і селище затишним та екологічно безпечним!

Заступник директора з виховної роботи
ЗШ № 7 Попова Н.О.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 808 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2