Головна »
2011 » Грудень » 20 » Мій Святенький Миколаю, приходи скоріш, благаю...
10:30 Мій Святенький Миколаю, приходи скоріш, благаю... |
Мій Святенький Миколаю, Приходи скоріш, благаю. Я до тебе помолюся І тихенько пригорнуся. Щастя дай моїй родині І коханій Україні Свято Миколая вийшло із суто релігійних меж і стало воістину всенародним. Особливо радісне воно для малечі, бо в Україні Святого Миколая здавна шанують як покровителя дітей. В кожній родині намагаються подарувати дитині казку та приготувати подаруночок під подушку від Великого Дарувальника. Таку казку вже вкотре дарує дітям, які виховуються в прийомних сім’ях та сім»ях опікунів, міська влада. Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. Шевченко та начальник служби у справах дітей Карпук Л.Д. разом з Миколаєм ( спеціаліст ССД Стукаленко О.М.), створили дітворі святковий настрій і дарували подарунки дітям, позбавленим батьківської опіки. Ми, дорослі, повинні допомогти Миколаю втілити диво в життя цих дітей і потурбуватися про світлі спомини дитинства, котрі потім довгі роки будуть зігрівати їх серця .
Директор ЦСССДМ Н.Шевченко
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 1060 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |