Субота, 04.05.2024, 12:10

Головна » 2013 » Серпень » 20 » Міліція і козацтво - на сторожі спокою громадян!
Міліція і козацтво - на сторожі спокою громадян!
12       Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів нараду за участю в.о. начальника МГБ Знам'янського МВ УМВС України в Кіровоградській області Клименка О.В., голови Знам’янської районної організації «Окремий Чорноліський курінь імені козака Мамая Центрально-козацького округу Українського козацтва» Мазуренка В.І., начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міськвиконкому Загородньої В.Г. по питанню організації спільної роботи міського відділу міліції з громадськими формуваннями підприємств міста по забезпеченню охорони громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на дільниці обслуговування Знам’янського міського відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області. Зокрема, обговорювалося питання про організацію спільної роботи Знам’янської районної організації «Окремий Чорноліський курінь імені козака Мамая Центрально-козацького округу Українського козацтва» та Знам'янського МВ УМВС України в Кіровоградській області.

За ініціативи керівництва Знам'янського МВ УМВС України в Кіровоградській області до охорони громадського порядку у місті Знам'янці долучилися члени громадської організації «Окремий полк Чорноліського округу імені козака Мамая» Українського козацтва» на чолі із її керівником Віктором Івановичем Мазуренком.

Під час наради також обговорювалися питання подальшої співпраці міської влади з громадською організацією, висвітлення діяльності організації в міських засобах масової інформації та веб-сайті міської ради, відзначення найактивніших членів громадської організації відзнаками міської ради.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 839 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1