Четвер, 02.05.2024, 08:04

Головна » 2013 » Жовтень » 2 » Міндоходів починає адміністрування єдиного внеску
Міндоходів починає адміністрування єдиного внеску

З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочало процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відтепер Знам‘янська об‘єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області прийматиме та оброблятиме звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Починаючи  з 01.10.2013року    звіти про суми нарахованого єдиного внеску   прийматиме  центр обслуговування  платників податків  Знам»янської ОДПІ,   каб   № 6.

Знам»янська ОДПІ звертає увагу платників на зміну  форми  звіту.

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки відкриті  з в Головному управлінні Державної казначейської служби у Кіровоградській області. Рахунки розміщено на офіційному сайті ГУ Міндоходів в області у розділі «Бюджетні рахунки» за адресою: http://kr.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Заступник начальника Знам»янської ОДПІ

ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл                             І.С.Невінчана

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 821 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0