Четвер, 25.04.2024, 02:10

Головна » 2015 » Лютий » 23 » Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

1. Начальника Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.
2. Заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області з питань державної виконавчої служби – начальника управління державної виконавчої служби.
3. Заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області з питань державної реєстрації – начальника управління державної реєстрації.

Вимоги до учасників конкурсу:
Начальник Головного територіального управління юстиції в області та його заступники: громадянство України, вільне володіння українською мовою, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі та/або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менш як п’ять років.

Додаткова інформація надається Департаментом кадрової роботи та державної служби Міністерства юстиції України та розміщена на сайті Міністерства юстиції України.

Телефон для довідок: (044) 271-17-25»

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 867 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0