Вівторок, 07.05.2024, 11:42

Головна » 2014 » Березень » 5 » Місячник добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, газової і холодної зброї

На території міста Знам’янка та Знам’янського району проводиться місячник добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, газової і холодної зброї, спецзасобів, боєприпасів та вибухових матеріалів.

Власники, що добровільно здадуть незареєстровану зброю чи боєприпаси до неї, а також вибухові матеріали, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності. У разі добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, за бажанням особи, що здала зброю, вона може бути зареєстрована у порядку передбаченим законодавством України на громадянина, який здав її чи на іншу особу.

В ході проведення місячника будуть проведенні рейди по виявленню осіб, що незаконно зберігають зброю, боєприпаси та вибухові матеріали, а також беруть участь у полюванні вказаною зброєю у невстановлений час і в недозволених місцях, чи використовують її в інших протиправних цілях.
Попереджаємо, що не вміле чи недбале користування зброєю може призвести до тяжких наслідків.

Просимо населення міста та району, з приводу наявної інформації про нелегальну зброю, незаконне її зберігання та використання, повідомити до міліції за телефоном 2-20-94 або «102» (зі стаціонарних та мобільних телефонів цілодобово та безкоштовно), звертайтесь за адресою: м. Знам’янка, вул. Київська 25.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 767 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/3