Четвер, 02.05.2024, 09:44

Головна » 2013 » Березень » 15 » Міська влада привітала працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення
Міська влада привітала працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

12         День працівників житлово – комунального господарства відзначається у третю неділю березня. Сьогодні ж міська влада організувала урочисті заходи з нагоди відзначення свята та нагородила кращих працівників галузі.
Представників житлово – комунального господарства вітали міський голова Ігор Крижановський, начальник управління містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Наталія Брунцвік, голова Знам'янської міської організації ветеранів України Ганна Бабійчук.

12         За сумлінне виконання поставлених завдань, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення були нагороджені кращі працівники комунального підприємства ЖЕК №1, КП "Шляховик", КП "Ритуал", спеціалісти управління містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства, спецінспекції, ветерани праці, колишні працівники ЖКГ.
   Урочистості з нагоди даного свята зайвий раз допомагають нам, громадянам міста, відзначити працівників комунальної сфери, адже робота, що вони виконують доволі не проста. Умови праці комфортом не відрізняються та відгуки від населення не завжди схвальні. Саме тому міський голова виразив вдячність за сумлінну роботу, терпіння та професійні якості.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 641 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0