Користувачів: 0

Інформаційний портал

Відео про місто

Корисні посилання

Головна » 2015 » Квітень » 23 » Міські змагання з військово – спортивного п’ятиборства
07:00
Міські змагання з військово – спортивного п’ятиборства
12
  На базі Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України проводилися міські змагання з військово – спортивного п’ятиборства серед вихованців навчальних закладів та військово- патріотичних клубів та об’єднань міста, присвячені вшануванню пам’яті загиблих під час проведення АТО.
  Учасників змагань привітали організатори та головні судді змагань директор Знам’янського МСТК ТСОУ В. Колебіденко, головний спеціаліст Знам’янського міського відділу освіти В. Мурга та заступники військового комісара Знам’янсько – Олександрівського військового комісаріату О. Курільний та О. Бондаренко.
  Ці змагання були відбірковими на першість області, де спортсмени будуть представляти наше рідне місто на Відкритому чемпіонаті області з п’тиборства, що відбудеться через тиждень.
Представники тринадцяти команд змагалися у п’яти видах:
• неповний розбір та складання автомата АК – 47;
• спорядження магазину автомата АК – 47;
• стрільба з автомата АК-47;
• спортивне метання ножів;
• метання гранати на точність.
12Слід зазначити, що все частіше учасниками таких змагань стають дівчата.
У підсумку найвправнішим у розборі та складанні автомата став представник команди Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів №4 Мосійчук Владислав, якому вдалося виконати це складне завдання за 20,1 секунди. Це справжній рекорд останніх шести років! На другому місці - теж учасник цієї команди Карлаш Артем із результатом 20,8 секунд, а третє місце виборов вихованець Знам’янського МСТК ТСОУ Іванов Назар (20,9 секунд).
Найкращими у спорядженні магазину автомата АК-47 патронами були Яровий Владислав та Герман Олександр, учні ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», що вибороли І та ІІ місця відповідно та Карлаш Артем, учень ЗШ №4 на ІІІ місці.
Міхаленко В’ячеслав (ЗШ №4) став переможцем у спортивному метанні ножів, на ІІ місці – Корольов Денис (ЗШ №4), на ІІІ – Репенко Михайло (ЗШ №3).
  Найвлучнішим під час метання гранати став Прокопчик Владислав (ЗШ №7), ІІ місце – Гребенюк Андрій, учасник команди Знам’янського МСТК ТСОУ, на ІІІ місці – Герман Олександр (ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»).
Іванов Назар (команда Знам’янського МСТК ТСОУ) переміг під час стрільби з автомата АК-47, ІІ місце виборола учениця ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Овсянік Катерина, ІІІ місце – учень НВК «Знам’янська ЗШ І – ІІІ ступенів №2 – ліцей» Борзих Владислав.
12
  Всі переможці були нагороджені дипломами Знам’янського МСТК ТСОУ.
   Щиру подяку за багаторічну співпрацю, сприяння розвитку патріотичного виховання молоді та оборонно – прикладних видів спорту в місті Знам’янці висловив директор Знам’янського МСТК ТСОУ Колебіденко В.О. викладачам предмету «Захист Вітчизни» в школах міста Міщенку М.М. (ЗШ № 4), Каганкову П.А. (НВК «Знам’янська ЗШ І - ІІІ ст. № 2), Григор’єву А.М. (ЗШ № 6), Хандусенку А.Г. (ЗШ № 3), Бойченку В.Д. (ЗШ № 1), Комарю С.І. (ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»).

І.І. Іваненко, заступник директора
Знам’янського МСТК ТСО України
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 960 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 5.0/1

Кировоград: новости и сайты