Четвер, 25.04.2024, 08:56

Головна » 2017 » Жовтень » 30 » Міський голова Філіпенко С.І. ознайомився з ходом виконання ремонтних робіт нового приміщення територіального центру
Міський голова С.Філіпенко, перший заступник міського голови В.Загородня та помічник народного депутата України О.Довгого А.Іщенко відвідали нове приміщення територіального центру, яке розташоване за адресою: м.Знам’янка, вул.Церковна, буд. 7.

Метою зустрічі було ознайомлення з  ходом виконання ремонтних робіт. Станом  на сьогоднішній день  у будівлі закінчено монтаж внутрішніх комунікацій, закінчуються оздоблювальні роботи, встановлено електрощитову.

У новому приміщені знам’янчани зможуть отримувати широкий спектр соціальних послуг.

Для зручності на першому поверсі нового приміщення будуть розташовані кімнати працівників побутових професій, які надаватимуть послуги для пенсіонерів, інвалідів міста, соціальна їдальня, оздоровча кімната та кабінет медичної сестри.

На другому поверсі –  конференц-зал, кімната для учасників АТО, кімната психологічного розвантаження, кабінети адміністрації, бухгалтерії та відділень терцентру.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 812 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.3/6