Вівторок, 23.04.2024, 16:16

Головна » 2016 » Вересень » 15 » Міський голова Філіпенко Сергій Іванович представив нового головного лікаря КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка»
Сьогодні у приміщенні комунального  закладу «Знам’янська міська лікарня  ім. А.В. Лисенка»  міський голова Філіпенко Сергій Іванович представив медичним працівникам лікарні нового головного лікаря-хірурга Попова Петра Миколайовича.

«Я покладаю велику надію на нового головного лікаря. Впевнений, що він принесе свіжі ідеї в роботу колективу. Сподіваюсь на подальшу злагоджену роботу, адже основне ваше завдання – це надання якісної висококваліфікованої медичної допомоги кожному пацієнту», – сказав міський голова звертаючись до присутніх.

Також Сергій Іванович подякував в.о. головного лікаря Полєжай Людмилі Борисівні за багаторічну добросовісну працю, високий професіоналізм у роботі, вручив їй квіти та подарунок.

Головний лікар подякував колективу та представникам міської влади за кредит довіри та зобов’язався спільно з колегами поетапно виконувати поставлені перед ним завдання. Особливу увагу обіцяв приділити покращенню якості медичних послуг у лікарні.

Довідка:
Попов Петро Миколайович

Народився 25 вересня 1985 року в смт Петрове Петровського району Кіровоградської області.
Закінчив у 2009 році Дніпропетровську медичну академію  і отримав вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа»  та здобув кваліфікацію лікар.
Має першу  кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Хірургія».
Трудова діяльність:
08.2009 – 07.2012 Кіровоградська обласна лікарня, лікар-інтерн  за спеціальністю «Хірургія»;
08.2012 – 09.2014  державний заклад «Відділкова лікарня ст.Знам’янка  ДП «Одеська залізниця», лікар-хірург;
09.2014 – 08.2016 комунальний заклад «Центральна міська лікарня м.Кіровограда», лікар-хірург;
02.2015-04.2016 проходження військової служби за призовом під час мобілізації на особливий період у Збройних Силах України ;
08.2016 – по теперішній час комунальний заклад «Знам’янська міська лікарня  ім. А.В. Лисенка» , лікар-хірург.
Одружений, має сина. Проживає у гуртожитку м.Кропивницький.
Має статус  учасника бойових дій.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1229 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.3/6