Субота, 20.04.2024, 17:00

Головна » 2016 » Березень » 14 » Міський голова Філіпенко Сергій Іванович привітав із 55-ти річчям директора дитячої музичної школи ім.М.Лисенка Івасенко С.В.
Міський голова Філіпенко Сергій Іванович привітав із 55-ти річчям  директора дитячої музичної школи ім. М.Лисенка. Івасенко Сергія Володимировича.

Звертаючись до ювіляра Сергій Іванович від щирого серця побажав міцного здоров’я, особистого щастя та наснаги у всіх починаннях.

«Ви досягли чималих успіхів, кожним днем свого життя доводячи, що працею і сумлінним ставленням до справи можна досягати високих результатів.
Тож нехай усі задуми будуть успішними, плани здійсненними, а Ваша енергія, високий професіоналізм та організаторський талант завжди будуть реалізовані. Хай супроводжує Вас повага учнів, про яких Ви піклуєтесь, супутниками будуть – визнання, успіх, повага друзів та любов близьких» - підкреслив міський голова.

Педагогічний колектив дитячої музичної школи ім. М.Лисенка в свою чергу привітали ювіляра не тільки словами, а й чарівним концертом.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 851 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/6