Вівторок, 23.04.2024, 14:05

Головна » 2016 » Грудень » 1 » Міський голова Філіпенко Сергій Іванович привітав працівників прокуратури з професійним святом
1 грудня визначено Днем працівників органів прокуратури. З професійним святом працівників Знам’янської місцевої прокуратури Кіровоградської області, привітав міський голова Філіпенко Сергій Іванович.

Сергій Іванович, зокрема, зазначив, що знаковим є той факт, що свято людей, які стоять на сторожі інтересів держави і громадян, відзначається в день Всеукраїнського референдуму, коли Україна майже стовідсотково підтвердила Акт проголошення незалежності.

Діяльність прокуратури відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права  та розвитку України як демократичної правової держави. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня. Бажаю вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, родинного щастя», - додав очільник міста та нагородив відзнаками міської ради кращих працівникам прокуратури.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 808 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.3/7