Четвер, 25.04.2024, 10:43

Головна » 2015 » Грудень » 22 » Міський голова Філіпенко Сергій Іванович привітав трудовоий колектив ВАТ «Кіровоградобленерго» з професійним святом
Напередодні професійного свята працівників енергетичної галузі у трудовому колективі ВАТ «Кіровоградобленерго» відбулися урочистості, під час яких працівників підприємства з Днем енергетика привітав міський голова Філіпенко Сергій Іванович.

Сергій Іванович побажав працівникам колективу нових творчих злетів і здобутків, стабільної частоти в електромережах, великого людського щастя, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів, божого благословення. «Щоб мудрість і наснага енергетиків і в подальшому примножувала могутність нашої незалежної держави, ім’я якій Україна!», - з такими словами звернувся міський голова до присутніх.

До привітань також долучилися: начальник Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Ковбасюк Олександр Михайлович, Дмитрівський сільський голова Стиркуль Наталія Єфстафіївна, директор міського Палацу культури Кравцова Лілія Володимирівна та головний бухгалтер ПАТ «Кіровоградобленерго» Довгаль Наталія Валеріївна.

За вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі Знам’янського району, високі показники у праці, бездоганну роботу, професіоналізм та з нагоди Дня енергетиків міський голова вручив Почесні грамоти Знам’янської міської ради: Морозову Олександру Миколайовичу - водію автотранспортного засобу ІІ гр в/п 4,5 т.; Помеляйко Василію Анатолійовичу - водію автотранспортного засобу ІІ гр. в/п 4,5 т.; Кравченко Олені Василівні - контролеру енергонагляду 3гр.

Грамотою Знам’янської міської ради нагороджено: Жупаненко Наталію Вікторівну - техніка РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго»; Бардіна Геннадія Олександровича - водія автотранспортного засобу ІІ гр в/п 4,5 т.; Сидоренко Валентину Володимирівну - касира РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго»;

Подякою Знам’янської міської ради нагороджено: Кріль Віталія Васильовича - електромонтера з експлуатації розподільчих мереж 3 групи; Ковбасюк Валентину Миколаївну - оператора ЕОМ РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго».

Але родзинкою урочистого заходу по праву можна назвати відкриття в фойє РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Дошки пошани людям праці. Як зазначив начальник Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Ковбасюк Олександр Михайлович:  «Це лише невеличка частина усіх, хто вартий цієї почесної відзнаки як кращі з кращих, які своєю натхненною працею показують приклад для наслідування. І відкриваючи цю дошку пошани, ми ще раз пересвідчуємося, що окрасою не лише Кіровоградщини, а й всієї України є наші люди».

Святковий настрій і теплу атмосферу для всіх присутніх створили ведуча заходу Світлана Бойко та солісти міського Палацу культури.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 894 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/6