09:24 Міський голова Філіпенко Сергій Іванович привітав трудовоий колектив ВАТ «Кіровоградобленерго» з професійним святом | |
![]() Напередодні професійного свята працівників енергетичної галузі у трудовому колективі ВАТ «Кіровоградобленерго» відбулися урочистості, під час яких працівників підприємства з Днем енергетика привітав міський голова Філіпенко Сергій Іванович. Сергій Іванович побажав працівникам колективу нових творчих злетів і здобутків, стабільної частоти в електромережах, великого людського щастя, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів, божого благословення. «Щоб мудрість і наснага енергетиків і в подальшому примножувала могутність нашої незалежної держави, ім’я якій Україна!», - з такими словами звернувся міський голова до присутніх. До привітань також долучилися: начальник Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Ковбасюк Олександр Михайлович, Дмитрівський сільський голова Стиркуль Наталія Єфстафіївна, директор міського Палацу культури Кравцова Лілія Володимирівна та головний бухгалтер ПАТ «Кіровоградобленерго» Довгаль Наталія Валеріївна. ![]() За вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі Знам’янського району, високі показники у праці, бездоганну роботу, професіоналізм та з нагоди Дня енергетиків міський голова вручив Почесні грамоти Знам’янської міської ради: Морозову Олександру Миколайовичу - водію автотранспортного засобу ІІ гр в/п 4,5 т.; Помеляйко Василію Анатолійовичу - водію автотранспортного засобу ІІ гр. в/п 4,5 т.; Кравченко Олені Василівні - контролеру енергонагляду 3гр. Грамотою Знам’янської міської ради нагороджено: Жупаненко Наталію Вікторівну - техніка РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго»; Бардіна Геннадія Олександровича - водія автотранспортного засобу ІІ гр в/п 4,5 т.; Сидоренко Валентину Володимирівну - касира РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго»; Подякою Знам’янської міської ради нагороджено: Кріль Віталія Васильовича - електромонтера з експлуатації розподільчих мереж 3 групи; Ковбасюк Валентину Миколаївну - оператора ЕОМ РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго». Але родзинкою урочистого заходу по праву можна назвати відкриття в фойє РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Дошки пошани людям праці. Як зазначив начальник Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Ковбасюк Олександр Михайлович: «Це лише невеличка частина усіх, хто вартий цієї почесної відзнаки як кращі з кращих, які своєю натхненною працею показують приклад для наслідування. І відкриваючи цю дошку пошани, ми ще раз пересвідчуємося, що окрасою не лише Кіровоградщини, а й всієї України є наші люди». Святковий настрій і теплу атмосферу для всіх присутніх створили ведуча заходу Світлана Бойко та солісти міського Палацу культури. | |
|