Субота, 04.05.2024, 14:26

Головна » 2012 » Березень » 22 » Міський голова І.Крижановський відповів на запитання мешканців міста під час функціонування "гарячої лінії"

12   22 березня 2012 року знам’янчани мали можливість поставити запитання міському голові Крижановському Ігорю Борисовичу під час функціонування телефонної «гарячої лінії» у міській газеті «Знам’янські вісті». За час спілкування, який тривав понад одну годину, надійшли телефонні звернення більше, як від 15 громадян. Найбільше питань стосувалось найболючішого - житлово-комунальної сфери міста: зовнішнього освітлення міста, ремонту доріг та тротуарів, ремонту будинків та ліфтів, вивезення сміття, прибирання вулиць. Звертались жителі міста і стосовно вирішення питання відновлення роботи проводового мовлення на окремих вулицях. Порущувалися питання обґрунтування та роз'яснення на водопостачання та водовідведення, руху міських автобусів до кладовищ напередодні та під час поминальних днів. За підсумками роботи «гарячої лінії» усі звернення відправлено на виконання відповідним посадовим особам.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 699 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0