Середа, 03.07.2024, 08:22

Головна » 2014 » Квітень » 9 » Міський голова Ігор Борисович провів виїзний прийом громадян
Міський голова Ігор Борисович провів виїзний прийом громадян
Міський голова Ігор Борисович провів виїзний прийом громадян у трудовому колективі Знам’янському РЕМ «Кіровоградобленерго».
В ході прийому громадян були порушені питання щодо ремонту дорожнього покриття центральних вулиць міста, грейдерування провулочних доріг, встановлення дорожніх знаків (головної та другорядної дороги, пішохідного переходу) на перехресті вулиць Леніна та Рози Люксембург, перенесення пішохідного переходу до ЗОШ № 3 який розташований на перехресті вул. Калініна та вул. Дзержинського, встановлення світлофорів, розширення мережі Інтернет у південній частині міста, проведення та підключення індивідуального опалення.

Серед інших питань які були озвучені - це ініціювання залучення інвесторів на місцевому рівні для широкого розвитку підприємництва.

Всі питання, що порушені під час прийому громадян, особисто взято на контроль, та надані відповідні доручення посадовим особам.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 869 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1