П`ятниця, 19.04.2024, 03:35

Головна » 2015 » Липень » 16 » Міський голова Ігор Крижановський висловив співчуття родині загиблого героя
Міський голова Ігор Крижановський висловив співчуття родині загиблого героя
«Сумна звістка знову надійшла на Знам'янщину: в зоні АТО загинув 24-річний хлопець, Микола Бутенко, мешканець с.Дмитрівки.    Висловлюю найщиріші співчуття близьким та рідним. У ці важкі хвилини прийміть слова смутку і жалю у зв’язку з втратою найріднішої людини – сина.

Тяжко говорити сьогодні, проводжаючи в останню путь одного  з найкращих синів нашої рідної землі. Ми маємо докласти всіх зусиль аби виконати заповіт всіх наших героїв, заповіт совісті.

Всі хлопці, які   виконують свій обов'язок на Сході України  віддані своїй справі. Але  Микола  - це справжній патріот, надійний товариш, мужній захисник, який був  відданий своїй справі та Присязі, який впевнено йшов по життю.    Микола    не міг стояти осторонь тих викликів, які випали на долю нашої країни.

Важко висловити словами гіркоту і смуток від таких втрат. Смерть дітей - це страшне горе для батьків, рідних та всієї України. Ця трагедія торкнулася кожного з нас.

Пам’ять про Миколину мужність, самовідданість, звитягу та непересічні людські якості назавжди залишиться в серцях батьків,  родичів, друзів, земляків, бойових побратимів - усіх, хто знав, поважав та любив Миколу Бутенка – справжнього патріота України!" – зазначив  міський голова Ігор Крижановський під час траурного мітингу.

ДОВІДКА:
Микола Валерійович Бутенко народився 03 вересня 1990 року у с.Дмитрівка Знам'янського району.
У 1997 році пішов на навчання до 1-го класу Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, у 2008 році закінчив школу. У цьому ж році вступив на навчання до Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки (КІРУЕ), де провчився 2 місяці та був призваний на строкову військову службу.

Після служби в Збройних Силах України, навчався у Дмитрівському СПТУ-39 та отримав кваліфікацію кам'янщика.

Після навчання працював тесляром БМП-704 (будівельно-монтажний потяг).

У зв'язку з подіями на Сході України та проведенням антитерористичної операції був мобілізований у серпні 2014 року. Такелажник військової частини А-1201.

Загинув Микола у лютому 2015 року під час виходу з м.Дебальцево Донецької області.
Буде похований 17 липня 2015 року на центральному кладовищі с.Дмитрівка.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 986 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.4/7