Головна »
2012 » Липень » 4 » Міський голова Ігор Крижановський вручив сертифікати 25 студентам-випускникам факультету прикладного мистецтва «університету третього віку»
16:07 Міський голова Ігор Крижановський вручив сертифікати 25 студентам-випускникам факультету прикладного мистецтва «університету третього віку» |
4 червня 2012 року міський голова Ігор Крижановський вручив сертифікати 25 студентам-випускникам факультету прикладного мистецтва «університету третього віку», який розпочав свою роботу з січня 2012 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Знам’янка. «Університет третього віку» – це інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя. Студентами є люди похилого віку, що мають пенсійне посвідчення. В Університеті людина похилого віку має можливість отримати нові знання та вміння, відчути себе корисною суспільству, продемонструвати свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 659 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |