Субота, 04.05.2024, 12:49

Головна » 2013 » Серпень » 13 » Міський голова ознайомився з ходом робіт по будівництву об'їзного шляху, здійснив об'їзд автобусних зупинок
12         Міський голова Крижановський І.Б. здійснив об’їзд автобусних зупинок, яких на міських маршрутах налічується 64, із них по місту – 39, по Знам’янці Другій та с. Водяне – 25. В 2012 році за підтримки депутатів міської ради, керівників підприємств на автобусних зупинках були встановлені декілька нових павільйонів та проведено ремонт існуючих.

На даний час робота по створенню інфраструктури автобусних маршрутів не закінчена і потребує від управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства детального обстеження автобусних зупинок та визначення обсягів робіт по їх впорядкуванню. Під час об’їзду зупинок міський голова звернув увагу на необхідність нанесення та поновлення до 01.09.2013 року дорожньої розмітки на пішохідних переходах.

12         Тривалий час проблемним питанням для міста залишається рух великої кількості транзитного автотранспорту через центр міста. Завершення будівництва об'їзного автошляху дасть можливість зменшити кількість транзитного транспорту через місто, знизить аварійність на дорогах міста, виведе за межі міста транзит небезпечних вантажів (скраплений газ, нафтопродукти, промислова вибухівка).

12         Міський голова Крижановський І.Б. оглянув стан проведення будівельних робіт об'їзного автошляху, зустрівся з головним інженером ТОВ «Дорстрой» м. Новоархангельська, яке є підрядчиком будівництва.

12         На даний час на об’єкті покладено 800 м асфальтобетонного покриття, ведуться роботи по облаштуванню земельного полотна. Через відсутність фінансування будівництва об'їзного автошляху не вирішеними залишаються питання по винесенню 4 ліній електропередач, перевлаштуванню 2 водопроводів, перенесенню кабелю зв’язку та термінах закінчення будівництва.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 917 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0