10:09 Міський голова перевірив дотримання температурних режимів у навчальних закладах міста | |
![]() ![]() Як наголосив Ігор Борисович: " Ми повинні забезпечити дітям якнайкращі умови навчання та виховання. Зараз, у час сильних морозів, неабияк важливо витримувати температурні режими. Якщо температура повітря опускається нижче мінус 20˚С, то діти молодших класів мають канікули..." ![]() Нагадаємо, що протягом 2011 року в закладах освіти зроблено: Школа № 1 - придбано і змонтовано новий опалювальний котел; - придбано 40 комплектів нових шкільних парт та стільців; - змонтовано сміттєвий майданчик; Школа № 2 - виконано будівельно-монтажні роботи по новій газовій котельні; - змонтовано сміттєвий майданчик. Школа № 3 - виконано капітальний ремонт основних приміщень і класів на першому поверсі школи, а саме замінено вікна на енергозберігаючі; - виконано реконструкцію газової котельні, придбано й змонтовано нові, більш потужні котли. Школа № 4 - розроблено проектно-кошторисну документацію на: - будівництво внутрішнього туалету з прокладанням каналізаційного колектора; - на протипожежну сигналізацію. - реконструйовано баскетбольну площадку; - змонтовано сміттєвий майданчик. Школа № 5 - продовжується будівництво, виконано будівельно-монтажних робіт на 6 млн. грн. Школа № 6 - виконано реконструкцію системи теплопостачання, придбано й змонтовано новий опалювальний котел. Школа № 7 - виконано капітальний ремонт – замінено 100 % вікон на енергозберігаючі. Дитсадок № 2 - змонтовано сміттєвий майданчик. Дитсадок № 3 - розроблено проектно-конструкторську документацію на капітальний ремонт садочка; - змонтовано сміттєвий майданчик. Дитсадок № 4 - виконано перший етап капітального ремонту, замінено на енергозберігаючі 40 % вікон; - змонтовано сміттєвий майданчик. Дитсадок № 5 - розроблено проектно-кошторисну документацію на монтаж: - близкавкозахисту; - пожежної сигналізації. Дитсадок № 6 - виконано поточний ремонт зовнішньої системи водовідведення. Дитсадок № 7 - виконано перший етап капітального ремонту, замінено на енергозберігаючі 45 % вікон; - придбано нову пральну машину; - змонтовано сміттєвий майданчик. Дитсадок № 8 - придбано нову електроплиту для кухні. ![]() | |
|