П`ятниця, 19.04.2024, 17:30

Головна » 2012 » Лютий » 1 » Міський голова перевірив дотримання температурних режимів у навчальних закладах міста

12         31 січня 2012 року міський голова Ігор Борисович Крижановський здійснив робочу поїздку у дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади міста, аби перевірити дотримання температурних режимів. Спілкуючись з керівниками закладів, Ігор Борисович поцікавився, як здійснюється теплопостачання в групи, класи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Перевіривши температурний режим, міський голова, в цілому залишився задоволеним, адже температура у класах та групах була близько 20-24 градусів за Цельсієм, що відповідає санітарним нормам.
12          Збереження тепла забезпечується за рахунок поступової заміни вікон на металопластикові .Проте в деяких групах таких дитсадків, як «Світлячок», "Калинонька", "Козачок" тепло сягає лише +18º,+19º С через неполадки в системі опалення.
Як наголосив Ігор Борисович: " Ми повинні забезпечити дітям якнайкращі умови навчання та виховання. Зараз, у час сильних морозів, неабияк важливо витримувати температурні режими. Якщо температура повітря опускається нижче мінус 20˚С, то діти молодших класів мають канікули..."

12          Щодо проблемних питань в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста, міський голова взяв ці питання під особистий контроль та пообіцяв разом з депутатами міської ради віднайти необхідні кошти для проведення ремонтних робіт в дитячих садках, адже будівлям більшості з них - 40-45 років.
Нагадаємо, що протягом 2011 року в закладах освіти зроблено:
Школа № 1
- придбано і змонтовано новий опалювальний котел;
- придбано 40 комплектів нових шкільних парт та стільців;
- змонтовано сміттєвий майданчик;
Школа № 2
- виконано будівельно-монтажні роботи по новій газовій котельні;
Школа № 3
- виконано капітальний ремонт основних приміщень і класів на першому поверсі школи, а саме замінено вікна на енергозберігаючі;
- виконано реконструкцію газової котельні, придбано й змонтовано нові, більш потужні котли.
Школа № 4
- розроблено проектно-кошторисну документацію на:
- будівництво внутрішнього туалету з прокладанням каналізаційного колектора;
- на протипожежну сигналізацію.
- реконструйовано баскетбольну площадку;
Школа № 5
- продовжується будівництво, виконано будівельно-монтажних робіт на 6 млн. грн.
Школа № 6
- виконано реконструкцію системи теплопостачання, придбано й змонтовано новий опалювальний котел.
Школа № 7
- виконано капітальний ремонт – замінено 100 % вікон на енергозберігаючі.
Дитсадок № 2
Дитсадок № 3
- розроблено проектно-конструкторську документацію на капітальний ремонт садочка;
Дитсадок № 4
- виконано перший етап капітального ремонту, замінено на енергозберігаючі 40 % вікон;
Дитсадок № 5
- розроблено проектно-кошторисну документацію на монтаж:
- близкавкозахисту;
- пожежної сигналізації.
Дитсадок № 6
- виконано поточний ремонт зовнішньої системи водовідведення.
Дитсадок № 7
- виконано перший етап капітального ремонту, замінено на енергозберігаючі 45 % вікон;
- придбано нову пральну машину;
Дитсадок № 8
- придбано нову електроплиту для кухні.

12          В свою чергу керівники дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів відмітили реальну допомогу батьків, завдяки якій вдається вирішувати питання благоустрою територій та приміщень підпорядкованих закладів.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 822 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0