Неділя, 05.05.2024, 23:17

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Міський голова привітав новопризначеного голову Знам'янської РДА
Міський голова привітав новопризначеного голову Знам'янської РДА

12         Розпорядженням Президента України Віктора Януковича № 167/2013-рп головою Знам’янської районної державної адміністрації призначено колишнього першого заступника міського голови Кіровограда Василя Дзядуха.
29 квітня перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Серпокрилов Віктор Миколайович представив нового очільника Знам’янської районної державної адміністрації. Віктор Серпокрилов підкреслив, що новопризначений керівник добре знає ситуацію в районі, має значний досвід, а тому – готовий до плідної діяльності на посаді голови районної державної адміністрації. Головне – підтримка та довіра громадськості району.
У своєму виступі Василь Дзядух подякував Президенту України Віктору Януковичу та голові Кіровоградської облдержадміністрації Андрію Ніколаєнку за довіру. Також наголосив, що розуміє важливість і складність завдань над вирішенням яких потрібно працювати. Важливими умовами ефективної роботи новопризначений голова РДА вважає підтримку громадськості, створення згуртованої команди фахівців здатної ефективно розв’язувати проблемні завдання. З призначенням на посаду голови райдержадміністрації В.Дзядуха привітали голова Знам’янської районної ради Тетяна Михайлова та міський голова Ігор Крижановський, які висловили сподівання на активну спільну працю на благо Знам’янщини.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1106 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0