Субота, 20.04.2024, 05:04

Головна » 2011 » Грудень » 5 » Міський голова привітав працівників статистики з професійним святом.
Міський голова привітав працівників статистики з професійним святом.

12         5 грудня 2011 року міський голова І.Крижановський привітав працівників статистики з професійним святом.
"Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Вашою найважливішою функцією є інформування органів влади та громадськості про кількісне та якісне відображення суспільних процесів і явищ в країні. З кожним днем зростає значення статистичної інформації, яка дає можливість розробляти перспективні плани, програми розвитку усіх галузей економіки нашого краю, приймати рішення, спрямовані на соціальні перетворення, поліпшення життя громадян.

12           Упевненні, що працівники статистики міста Знам'янка і надалі добре справлятимуться із поставленими завданнями, демонструючи глибокі фахові знання, досвід, відданість своїй професії.
Бажаємо вам, вашим рідним та близьким міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та нових трудових досягнень!" – промовив Ігор Борисович.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 683 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0