Четвер, 02.05.2024, 01:13

Головна » 2013 » Січень » 25 » Міський голова провів нараду з головами будинкових комітетів та ОСББ
Міський голова провів нараду з головами будинкових комітетів та ОСББ

12         24 січня міський голова Ігор Борисович Крижановський провів нараду з головами будинкових комітетів та ОСББ.
Головний спеціаліст відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Знам’янського міськрайонного управління юстиції Іванюк Н.В. розповіла про функції роботи реєстраційної служби, про нове у процедурі державної реєстрації прав на нерухоме майно, відповіла на запитання присутніх.
Заступник начальника відділу з виплат пенсій управління Пенсійного фонду України в місті Знам’янка та Знам’янському районі Кебелеш А.М. зупинилася на питанні нарахування пенсій, розказала про поступове підвищення пенсій та ін..
Начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міськвиконкому Брунцвік Н.В. розповіла про перелік робіт житлового фонду у 2013 році та кошти у міському бюджеті, передбачені на функціонування та розвиток містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

12          Перший заступник міського голови Джулай В.О. розповів про виконання плану соціально-економічного розвитку міста Знам’янки за 2012 рік та перспективи розвитку міста у 2013 році.
Було поставлено багато запитань як доповідачам, так і запрошеним на нараду керівникам комунальних підприємств міста.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 663 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0