Четвер, 25.04.2024, 03:50

Головна » 2016 » Травень » 12 » Міський голова С.І.Філіпенко провів засідання виконавчого комітету Знам'янської міської ради
12 травня міський голова Сергій Іванович Філіпенко  провів  засідання виконавчого комітету.

На початку засідання міський голова привітав від виконавчого комітету Знам'янської міської ради та профспілкового комітету  з Днем народження керуючу справами міськвиконкому Ірину Олександрівну Ратушну побажавши їй міцного здоров'я, життєвої наснаги, професійних успіхів, творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту, здійснення усіх мрій, а будь-які повороти долі завжди щоб відкривали лише нові обрії майбутніх перспектив.

На розгляд засідання виконавчого комітету  виносилось 12 проектів рішень, які були затверджені з доповненням, а саме:

- про стан розгляду  звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету протягом січня-березня 2016 року;
- про основні заходи цивільного захисту міста на 2016 рік та інші.

Розглянувши пропозиції комісії з питань захисту прав дитини, виконавчий комітет Знам’янської міської ради призначив опікунів малолітній дітині та надав статус дитини-сироти.

Затверджено план основних заходів цивільного захисту на 2016 рік. Керівникам підприємств, організацій, установ – виконавцям, визначених Планом, вказано надавати інформації про виконання запланованих заходів до сектору з питань надзвичайних ситуацій, охорони праці, екології та благоустрою УМА та ЖКГ міської ради в такі терміни: за перше півріччя – до 1 липня 2016 року, за рік – до 25 грудня 2016 року.

А також затверджено заходи по організації відпочинку та оздоровленні дітей у літній пріод 2016 року, Які регламентують роботу таборів відпочинку та передбачають перелік категорій, які потребують першочергового відпочинку та озоровлення за кошти міського бюджету, а саме:

дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних, багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей переміщених осіб з території АР Крим та зони проведення АТО, дітей, батьки яких проходять службу в зоні проведення АТО, талановитих і обдарованих дітей (з числа відмінників навчання, переможців, лауреатів та дипломатів олімпіад, творчих конкурсів, оглядів, спортивних змагань не нижче міського рівня (1-3 особисте або командне місце) та мають дипломи чи грамоти І-ІІІ ступенів, лідерів та активістів дитячих громадських організацій, зареєстрованих на території м.Знам’янки, дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей, які стоять на диспансерному обліку в закладах охорони здоров’я, дітей з функціонально-неспроможних та неблагополучних сімей, які стоять на обліку у службі у справах дітей.

Передбачається робота таборів з денни перебуванням дітей в навчальальних закладах: ЗШ № 1, 3, 4, 6 та БДЮТД.

Доручено службі у справах дітей та відділу освіти провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків, опікунів, прийомних батьків, щодо можливості відпочинку дітей в міських таборах.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 884 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 3.3/7