Субота, 27.04.2024, 03:47

Головна » 2015 » Грудень » 18 » Міський голова Сергій Іванович Філіпенко привітав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
19 грудня православні люди всього світу святкують День Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

Вже традиційно у День святого Миколая міська влада вітає дітей Знам’янщини. Сьогодні іграшки, книжки та солодощі отримали самі маленькі знам’янчани, які найбільше потребують уваги, піклування та підтримки.

19 грудня привітали з Днем святого Миколая дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування які проживають в сім’ях опікунів та піклувальників міський голова Сергій Іванович Філіпенко та начальник служби у справах дітей Лариса Дмитрівна Карпук.

Малеча яка отримала привітання та подарунки у День Святого Миколая Чудотворця, кожного дня щиро очікує дива і вірить у здійснення своїх мрій.

А все це – у наших руках – у руках дорослих!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 889 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.3/7