Понеділок, 22.07.2024, 14:52

Головна » 2016 » Грудень » 6 » Міський голова Сергій Іванович Філіпенко привітав з професійним святом військовослужбовців
Міський голова Сергій Іванович Філіпенко привітав з 25 річницею Збройних Сил України командира  військової частини А1201 Олександра Олександровича Собчака та весь особовий склад.

«Маю за честь привітати вас сьогодні з професійним святом – з Днем Збройних Сил України», – підкреслив Сергій Іванович Філіпенко, звертаючись до військовослужбовців.

«На думку суспільства, за всі 25 років наші Збройні Сили ще ніколи не були такими боєздатними, професійними, оснащеними та патріотичними, як сьогодні.

В цей святковий день не можна не згадати тих хто сьогодні зі зброєю в руках стоїть на сторожі України під час проведення антитерористичної операції. Українське суспільство сьогодні з величезною повагою ставиться до людей у військовій формі. Ми гордимося, що можемо знаходитися сьогодні поруч із справжніми героями. У святковий день хочу побажати нашій країні і усім нам миру, а військовим,  щоб оберігав їх Бог і вони обов’язково повернулися до своїх родин», – наголосив Сергій Іванович.

Сергій Іванович  вручив чотирьом військовослужбовцям  грамоти та подяки Знам’янської міської ради.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 833 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 3.0/2