П`ятниця, 26.04.2024, 09:56

Головна » 2016 » Жовтень » 3 » Міський голова Сергій Іванович Філіпенко привітав зі святом бібліотекарів міста
Міський голова Сергій Іванович Філіпенко привітав зі святом бібліотекарів міста
У Всеукраїнський день бібліотек міський голова Сергій Іванович Філіпенко привітав зі святом бібліотекарів міста та разом з першим заступником міського голови Загородньою Валентиною Григорівною та начальником відділу культури та туризму Бабаєвою Світланою Миколаївною відвідав міську центральна бібліотеку.

Сергій Іванович  зазначив, що сьогодні, не дивлячись на розвиток інформаційних технологій, книга, як і раніше, користується попитом людьми. З неї черпають мудрість і знання ті, у кого є прагнення до кращого, почуття прекрасного. Тому міська влада розвиває бібліотечну систему Знам’янки і націлена на підвищення якості послуг, які надають бібліотеки.

Директор міської ЦБС Колісніченко М.В. зазначила, що бібліотеки  завжди будуть інформаційним місточком між владою та громадськістю.

Також міський міста вручив грамоту міської ради за Бабіній Ользі Миколаївні бібліотекарю міської юнацької бібліотеки
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 749 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3