Четвер, 28.03.2024, 18:19

Головна » 2017 » Грудень » 6 » Міський голова Сергій Іванович Філіпенко провів черговий особистий прийом громадян
Міський голова Сергій  Іванович  Філіпенко  провів черговий особистий  прийом громадян, на який звернулися 9  мешканців міста.

Громадяни  порушували  питання проведення робіт по ремонту даху гаражу; грейдеруванню доріг; відновленню зовнішнього освітлення вулиць; встановлення власника земельної ділянки; проведення робіт по ремонту оголовків димоходів; асфальтування прибудинкової території; заміни вікон в під’їздах; вивезення сміття з приватного сектору та інші.

За результатами прийому міський голова дав доручення відповідним структурним підрозділам оперативно провести комісійне обстеження об’єктів  і повною мірою сприяти у вирішенні даних питань.
Переглядів: 697 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.6/5